نمایش 1–20 از 61 نتیجه

صندل مردانه هامتو مدل HUMTTO 740977A

2,150,000 تومان

صندل آبنوردی مردانه هامتو مدل HT1605

2,450,000 تومان

صندل مردانه هامتو مدل HUMTTO 740086A

2,150,000 تومان

صندل زنانه هامتو مدل HUMTTO 740086B

2,150,000 تومان

صندل زنانه هامتو مدل HUMTTO 740977B

2,150,000 تومان

کفش مردانه هامتو مدل HUMTTO 140664A

2,550,000 تومان

کفش کوهنوردی زنانه هامتو مدل HUMTTO 230510B

2,499,000 تومان

صندل زنانه هامتو مدل HUMTTO 620829B

2,050,000 تومان

کفش پیاده روی زنانه هامتو مدل HUMTTO 610049B

2,480,000 تومان

کفش پیاده روی مردانه هامتو مدل HUMTTO 610049A

2,480,000 تومان

صندل مردانه هامتو مدل HUMTTO 730508A

2,180,000 تومان

صندل زنانه هامتو مدل HUMTTO 730508B

2,180,000 تومان

صندل زنانه هامتو مدل HUMTTO 630551B

1,950,000 تومان

صندل مردانه هامتو مدل HUMTTO 630551A

1,950,000 تومان

صندل مردانه هامتو مدل HUMTTO 630101A

2,299,000 تومان

صندل زنانه هامتو مدل HUMTTO 630101B

1,950,000 تومان

صندل زنانه هامتو مدل HUMTTO 640254B

1,950,000 تومان

صندل مردانه هامتو مدل HUMTTO 640254A

1,950,000 تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو مدل HUMTTO 230189A

2,650,000 تومان

صندل آبنوردی زنانه هامتو مدل HUMTTO 710445B

2,150,000 تومان

انجام دادن هر نوع مهارت و یا ورزشی، نیاز به استفاده از لباس کار و تجهیزات مرتبط با آن دارد. تا بتوان یک فعالیت درست و اصولی انجام داد. به عنوان مثال یک فوتبالیست، اگر کفش مناسبی به پا نکند احتمال اینکه در این ورزش موفق نشود، زیاد است. و برای به دست آوردن موفقیت های پی در پی باید لباس و کفش خود را به بهترین اصول امنیتی و کاربردی، تجهیز کند. فروشگاه کفش 20 در این مقاله قصد دارد تا به معرفی کفش هامتو، قیمت کفش هامتو و در نهایت نحوه خرید کفش هامتو بپردازد. تا افرادی که علاقه به تهیه این کفش دارند با آگاهی و دانش کافی نسبت به خرید اقدام کنند.

تاریخچه کفش برند هامتو

با توجه به اهمیت کفش هامتو از دوران گذشته تاکنون، این نوع کفش برای مکان های صعب العبور و سخت انتخاب مناسبی است که فرد را در تمام مسیر یاری کند و لذت یک سفر جذاب و هیجان انگیز را به او هدیه دهد. کشور تولید کننده کفش های هامتو، آمریکا است. با توجه به اینکه جامعه آمریکا پیشرفت زیادی در تمام زمینه ها داشت، برای کشف و تجربه هیجانات زیاد، اقدام به ماجراجویی کرد تا بتواند مسیر و راه جدید و نو را کشف کند.

مسلما برای داشتن یک سفر جذاب و امن، تجهیزات این نوع سفر نیز باید آماده می شد که شرکت های تولید کننده کفش بیکار نماندند. و درصدد تولید کفش های قدرتمند و آسیب ناپذیر برآمدند و طولی نکشید که در اواخر سده 1900 کفشی با عنوان HUMMTO به بازار معرفی کردند که اتفاقا در آن سال ها، محبوبیت زیادی پیدا کرد و طرفداران خاصی به خود اختصاص داد.

کفشهای هامتو

زمانی که برای انجام فعالیت بیرون از منزل آماده می شوید، به کفش های خاص و مطابق با اصول و شرایط موجود در خارج از خانه نیاز دارید. خاصیت این کفش  باید به گونه ای باشد که از پا در برابر عوامل محیطی مختلف که ممکن است رطوبت و یا موارد دیگر باشد، محافظت کند.

انواع مختلف کفش های هامتو

کفش های هامتو انواع مختلفی دارند که هر یک به منظور کاربردهای متفاوت و مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال کفش آبنوردی در مناطقی مرطوب و دارای آب، عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهد. کف رودخانه های پر از سنگریزه مکان خوبی برای آزمایش کفش آبنوردی است. شما با قرارگرفتن در این مکان و با توجه به لغزش و یا سرخوردگی به کیفیت زیره و کارایی بالای کفش پی خواهید برد.

البته بهتر است به این نکته نیز توجه داشت که پنجه این کفش ها، بسته است تا آب موجود در رودخانه و یا مکان های دیگر، هیچ گونه راه نفوذی به پا نداشته باشد. در هنگام شنا و یا پیاده روی در حاشیه دریا و ساحل انگشتان و پاهای فرد از وجود مواد موجود در خارج حفظ شوند.

چنانچه گفته شد این کفش ها مانند کتانی ها کاملا بسته نیستند. بلکه از مواد و متریال های مخصوص برای تنفس و راحتی پا تدارک  دیده شده است تا پای عرق کرده به سرعت خشک شده وعوارض مرتبط با این موضوع متوجه پای شخص نشود.

علاوه بر سفر در رودخانه یا نهر، می توانید برای پیاده روی به پارک و یا مکان دنجی بروید که ممکن است صخره و یا سنگ هایی در آنجا وجود داشته باشد. می توانید از کفش های با زیره چسبنده و در مکان های ناهموار استفاده کنید. کفی گوشتی در این نوع کفش وجود ندارد. ولی در روی سطوح مرطوب و چسبنده تعادل خود را به بهترین شکل ممکن حفظ خواهند کرد.

خاصیت نئوپرن

در تولید کفش های هامتو از خاصیت نئوپرن بهره برده اند. این مواد که بسیار نرم و درعین حال ضخیم است و از تبدیل لاستیک مصنوعی که توسط کلوپرن پلیمریزه شده، استفاده می کند. تا گرمای مطلوبی در هنگام فعالیت های موج سواری، اسنوبرد و تمام ورزش های آبی متوجه پای فرد کند. رویه های استفاده شده از نئوپرن، از جنس نایلون و مشبک هستند. که یک عایق قدرتمند و عالی به منظور انتقال گرما و جلوگیری از نفوذ هوای سرد در آب های بسیار یخ است.

کیفیت عالی و خاص این کفش، باعث شد که افراد تمایل برای تجربه پا کردن آن را داشته باشند و چند قدم هم که شده بتوانند با آن حرکت کنند. چرم استفاده شده بر روی کفش به کیفیت و دوام این محصول می افزاید. اولین لایه از چرم گاوی و یا انواع دیگر چرم هاست که علاوه بر زیبایی، انعطاف پذیری و شیک بودن کفش را به همراه می آورد.

مواد مورد استفاده در این کفش مرغوبیت زیادی دارند که سبکی منحصربه فردی را متوجه خود می کند.افرادی که یکبار از این کفش برای کوهنوردی و محیط باز استفاده خواهند کرد، قطعا از کیفیت محصول راضی شده و حتی خرید کفش را به آشنایان خود نیز پیشنهاد می دهند. شرکت تولید کننده کفش برند هامتو با اطمینان به تولیدات خود در این زمینه از خرید دوباره آن ها و معرفی به آشنایان مطمئن است. حال در ادامه به توضیحات مفصل در خصوص کفش برند هامتو پرداخته خواهد شد.

جنبه زیبایی شناسی

علاوه بر تمام مشخصات و همچنین ویژگی های برجسته کفش برند هامتو، زیبایی شناسی این کفش نیز در طراحی آن مد نظر قرار گرفته است.تا افرادی که اهمیت فراوانی به زیبایی و نمای ظاهری کفش میدهند نیز از وجود کفش برند هامتو بهره مند شوند. به نظر می رسد اهمیت زیبایی بهتر از هر چیز دیگری است. چراکه فرد در اولین نگاه، متوجه زیبایی یک محصول می شود و بعد از پسندیدن ظاهری آن، اقدام به بررسی کیفیت محصول خواهد کرد.

در مورد کفش هامتو نیز این گزینه صادق است و تولید کنندگان کفش با عالم بودن به این قضیه، سعی کرده اند تا در مرحله ابتدایی موضوع زیبایی و جذب ظاهری را در ساخت کفش رعایت کنند. زیبایی در هر شرایط باعث می شود تا تیپ و شخصیت فرد برتر دیده شود. و او بتواند لباس های مناسب با یک کفش جذاب و سحرانگیز را هماهنگ کند. تمام این ویژگی ها، به درستی در کفش هامتو جمع شده که آن را به یک کفش برتر و مورد پسند تبدیل کرده است.

تولید کننده تحقیقات بسیار زیاد در جنبه های روان شناسی انجام داده است. طبق آن عوامل و اصول دقیق، پیش رفته تا در نهایت یک محصول باکیفیت، بادوام و جذاب تحویل مشتری دهد. مشتری نیز با آگاهی بر جنبه های مورد توجه قرار گرفته در این نوع محصول، به خرید کفش برند هامتو تشویق و ترغیب شده است.

سبکی کفش های هامتو

ویژگی دیگری که در تولید کفش برند هامتو موردتوجه قرار گرفته است، وزن مطلوب، راحت و کاربردی آن بوده که در اکثر برندهای این شرکت رعایت شده است. .و این کفش را به یک برند محبوب و شناخته شده در دنیا تبدیل کرده است. یک محصول با توجه به میزان فروش و همچنین ویژگی های مثبت خود به جامعه معرفی می شود و برند هامتو امتحان خود را در این باره پس داده است.

کفش های هامتو، مخصوص پیاده روی، کوهنوردی و در حالت کلی برای پوشیدن در محیط های باز کاربرد زیادی دارند. و با توجه به زیره سبک و انعطاف پذیر خود، عملکرد بالا و حرفه ای به معرض نمایش می گذارند. که این کارایی بالا، باعث می شود که کفش هامتو به یک کفش ضد لغزش و ضد سایش مبدل شود. و همین ویژگی به عنوان خصوصیات برتر در این کفش مورد توجه قرار گرفته است. و در مکان های لغزنده و در کوه های سخت و صعب العبور کارایی بیش از اندازه ای از خود نشان می دهد.

کارایی بی نظیر کفش های هامتو

عملکرد بالا در کفش هامتو از مهم ترین نقاط قوت این کفش است که باعث شده، فروش بالاتری نیز نصیب برند هامتو شود. آرامشی که در هنگام به پا کردن کفش هامتو خواهید داشت لذت بسیار زیادی را متوجه شما می کند. زیرا درعین حال که یک کفش قدرتمند و باکیفیت را پوشیده اید، احساس آسایش و راحتی دارد که در نهایت منجر به آرامش بسیار زیاد خواهد شد.

ترکیبی از شیب های تند، سنگ های مختلف شنی و موقعیت های برفی و پیچیده می تواند یک مکان بسیار سخت و سنگین را فراهم کند. که یک کفش کوهنوردی بسیار مقاوم و قدرتمند می تواند این سختی ها و سنگینی فضا را به یک محیط امن و جذاب تبدیل کند. و به نظر می رسد با توجه به کیفیت ثابت شده کفش هامتو، این نوع کفش می تواند بسیاری از مشکلات فرد را رفع کرده و او را در جهت یک سفر جذاب و هیجان انگیز همراهی کند.

انواع کفش های مختلف برای فعالیت های متفاوت

هدف بی پایان برند هامتو نیز همین بوده که فرد بعد از پوشیدن کفش، رضایت کامل و کلی از محصول داشته باشد. به لطف دانش موجود در زمینه ساخت و به کاربردن مواد مرغوب به این هدف ارزشمند دست یافته است.

کفش طبیعت گردی هامتو

کفش های هامتو فقط مخصوص کوهنوردی یا مکان های سخت نیست. بلکه تولید کننده این برند تمام تلاش خود را کرده تا بتواند یک کفش برای بسیاری از مکان های مختلف که یک شخص تجربه رفتن به آن ها را دارد تولید و رضایت تمام افراد را به خود جلب کند.

به عنوان مثال کفش طبیعت گردی برند هامتو با طراحی جذاب ولی سبک خود، توجه افرادی که مسافت های زیادی را به پیاده روی مشغول هستند، جلب می کند. راحتی و نرم بودن این نوع کفش، محبوبیت آن را دوچندان کرده است.

مواد مخصوص ساخت کفش طبیعت گردی

مواد مخصوصی که برای کفی و داخل کفش استفاده شده اند، باعث می شوند که پای فرد در داخل کفش اذیت نشود. و حتی بعد از ماندن طولانی مدت در کفش، هیچ گونه بوی آزاردهنده ای از آن به مشام نرسد. و پا می تواند تنفس مطلوبی داشته باشد. هر مقدار که داخل کفش و رویه آن نرم و انعطاف پذیر است، زیره کفش مقاوم بوده و از سایش جلوگیری می کند. کفش پیاده روی از رویه چرم و پوست گوسفند و زیره آن نیز از مواد پلاستیکی تولید شده است.

متریال مورد استفاده برای قسمت هایی از کفش از جنس GORE-TEX است. که بهترین مواد با مقاومت زیاد بوده که در هوای بارانی و برفی یک عایق بسیار قدرتمند است که پا را خشک نگه داشته و از نفوذ رطوبت به آن جلوگیری می کند. کفش هامتو طبیعت گردی، از چرم نازک گاوی با پلاستیک مقاوم و یا ویبرام است. متریال GORE-TEX و FIRST-TEX در تولید کفش هامتو پیاده روی نیز رعایت شده است. نکته مهمی که در این مطلب باید به آن اشاره کنیم، ضد آب بودن کفش هامتو در تمام مدل های این نوع کفش است.

لزوم استفاده از کفش مناسب در طبیعت گردی

بعد از توضیح در خصوص کفش طبیعت گردی هامتو، به نوع دیگری از این کفش که در حقیقت مهم ترین کاربرد کفش نیز می تواند باشد اشاره خواهد شد. کفش کوهنوردی هامتو، از این کفش برای مناطق کوهستانی خشک و یا پربرف استفاده می شود. که با توجه به شرایط جوی نامطلوب نیز می تواند عملکرد و کارایی فوق العاده ای داشته باشد.

ورزش کوهنوردی مستلزم ماندن طولانی مدت در طبیعت و تحمل بسیاری از سختی های سفر است تا یک تجربه عالی و خاطره انگیز برای فرد به ارمغان بیاورد. که کفش کوهنوردی هامتو با طراحی و تولید اصولی خود این امکان را برای تمام کوهنوردانی که از این کفش برای شروع سفر خود بهره می گیرند، فراهم کرده است.

آسایش و راحتی مچ پا و کفی آن در کفش هامتو، تضمین شده است. افراد باید خیالشان از این بابت راحت باشد. چراکه تست کیفیت و استانداردسازی آن زیر نظر متخصصان و دستگاه های مرتبط صورت گرفته است. ایمنی، انعطاف پذیری قابل قبول و طراحی کاربرپسند آن، بسیار موردتوجه است که باصلابت و شکوه خود، استحکام و امنیت زیادی برای فرد به ارمغان می آورد.

اهمیت کرامپون در کفش طبیعت گردی هامتو

وجود کرامپون یا همان یخ شکن در این نوع کفش ها، باعث می شود تا در زمان عبور از مناطق پربرف و یخ فرد هیچ گونه نگرانی از این بابت نداشته باشد. و بیشتر از اینکه مواظب سلامتی خود باشید از مناظر موجود در طبیعت لذت ببرد. برای بالابردن سختی و مقاومت کفش کوهنوردی هامتو در قسمت جلویی و به عبارتی نوک کفش، از میزان مشخصی متریال فیبر کربن و فولاد استفاده شده است. تا سختی و کاربردی بودن را بیشتر کنند.

این کفش، اولین کاربرد خود را متوجه کوهنوردان علاقه مند به حضور در مناطق سخت می کند. و بعد از آن برای افرادی مناسب است که کنجکاوی زیادی در خصوص طبیعت و گشت وگذار در انواع محیط های هیجان انگیز از خود نشان می دهند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر قصد استفاده از این کفش کوهنوردی هامتو در فعالیت های روزمره و ساده خود را دارید انتخاب مناسبی نکرده اید. بنابراین باید از کفش های دیگر برند هامتو برای فعالیت های ساده روزانه استفاده کنید. تا بهترین کارایی و عملکرد را از خود نشان دهند.

کفش کوهنوردی هامتو

بعد از کفش های طراحی شده در زمینه کوهنوردی و پیاده روی، برند هامتو برای افرادی که به کوهنوردی علاقه زیادی دارند، کفش های مخصوصی طراحی کرده است. که پایه پلاستیکی بسیار کم وزن و خمیری شکل دارند. که به منظور آسان شدن عملیات و فعالیت های مختلف صخره نوردانی است که روی دیوار سنگ، پا می گذارند.

حرکات مختلف فنی و فعالیت های مختص این ورزش، یک کفش راحت و سبک را می طلبد. که در عین سبکی بتواند وضعیت موجود را کنترل کند که کفش کوهنوردی این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. لبه و کناره های کفش طوری طراحی شده اند که فرد تعادل راحتی بر روی سنگ ها داشته باشد. و زاویه خود را به راحتی با سنگ های موجود در دیواره تطابق دهد. و راحتی قلاب گیری را برای فرد فراهم می کند.

طراحی کفش هامتو مخصوص کوهنوردی به گونه ای است که انگشت شست پا را مورد فشار جزئی قرار می دهد. تا فرد بتواند نیروی موردنظر را در این انگشت متمرکز کند. و پای خود را روی سنگ ثابت نگه دارد. علاقه مندان به صخره نوردی تمایل به انتخاب کفش هایی دارند که پاهای خود را به قدر کافی و محکم در روی سنگ نگه دارند. و در اندازه بزرگ و کوچک زاویه پا بتواند حرکات آن را کنترل کند.

استیل ها و کرامپون های تعبیه شده در کفش هامتو باعث می شود تا فرد مانند یک عقاب بتواند تمرکز پای خود را بر روی سنگ حفظ کرده و به بالا صعود کند.

کفش آب نوردی هامتو

حتما می دانید در بسیاری از نهرها و رودخانه ها، ماسه های سنگی ریز و درشت وجود دارند. که در هنگام گذشتن از یک نهر درصورتی که کفش مناسبی به پا نداشته باشید. اگر دچار لغزندگی و سرخوردن بر روی ماسه ها هم نشوید، حتما آب به داخل کفش نفوذ می کند. پس بهترین کار، انتخاب یک کفش آب نوردی است تا لذت گذشتن از رودخانه ها و نهرهای کم عمق را به شما بچشاند.

حتی از این نوع کفش می توانید در عبور از دره های خطرناک که شیب بسیار تندی دارند نیز استفاده کنید. و با خیال راحت و ایمنی زیاد، به راه و مسیر خود ادامه دهید. ملزومات استفاده در کفش های هامتو سبب می شود که فرد احساس راحتی و آسایش و به دنبال آن، امنیت زیادی در هنگام پوشیدن آن، داشته باشد.

وجود مواد مناسب کفش برای قرار گرفتن در نهر

لاستیک موجود در کف کفش هامتو، این راحتی و آسایش را به فرد می دهد و با وجود این کفش ها، شما محدود به گشتن در مکان های محدود نخواهید بود. و عزم خود را جزم کرده و به مناطق بالادست رودخانه بروید و تصاویر و عکس هایی را که هیچ شخصی، تجربه گرفتن آن ها را ندارد، شما با افتخار زیاد گرفته و در فضای مجازی و آلبوم خاطرات خود قرار دهید. و جرئت و توانایی خود را به رخ دیگران بکشید.

طبیعتی که در بالادست رودخانه وجود دارد در هیچ جای جنگل و طبیعت وجود ندارد. و بسیاری از افراد به دلیل نداشتن امکانات لازم برای سفر در این مکان ها، لذت مشاهده طبیعت سحرانگیز آنجا را از خود دریغ می کنند. ولی با وجود کفش هامتو، این آرزوی دست نیافتنی در چند قدمی شما خواهد بود.

با نوک کاربردی و غیر لغزنده این کفش می توانید جای پای خود را در مکان ها شیب دار و پر آب نیز ثابت کنید. حتی در روی سنگ های غول پیکر و هیجان انگیز نیز با خیال راحت استقرار داشته باشید. برند هامتو در این میان بیکار نمانده و برای هر نوع سلیقه، علاقه و کاربردی کفش مخصوص طراحی کرده است. که در آن میان می توان به کفش دویدن هامتو اشاره کرد.

کفش رانینگ هامتو

این نوع مخصوص از کفش های هامتو در حال افزایش فروش بوده و علاقه مندان فراوانی نیز به خود اختصاص داده است. در چند سال اخیر از تمام کشورهای دنیا، تقاضا برای کفش رانینگ بسیار قابل توجه است. و افراد برای در اختیار داشتن این کفش، درخواست های زیادی داشته اند. کفش های دویدن مانند برخی از کفش های کتانی نیست که اصول و قاعده ای برای ساخت و طراحی نداشته باشند. بلکه در طراحی این نوع کفش ها از مواد مناسب برای تسهیل در دویدن و ملزومات ضروری استفاده شده است.

چون دویدن یک ورزش پرفشار است و فرد ممکن است مسافت های طولانی را برای رسیدن به هدف طی کند، باید مقاومت کفش و راحتی آن برای فرد، مهم ترین اصول باشد . پس برای فراهم شدن این شرایط برند هامتو، تمهیدات کاربردی در ساخت و تولد کفش هامتو مخصوص دویدن به کار برده است.

مواد مهم در ساخت کفش رانینگ

زیره موجود در این کفش از طبقه بندی زیادی ساخته شده است. تا محاسبات در خصوص چگالی و ضربه های وارده به پا را خنثی کند. و هیچ گونه فشاری بر روی پا تأثیرگذار نباشد. زیره کفش طوری طراحی شده است که با توجه به وزن فرد، تمام مسیرها را هموار کرده و به نحوی تعادل بین پا و زمین را برقرار می کند. و ضربه هایی که را که ورزشکار با فشار به زمین وارد می کند طوری تنظیم خواهد کرد که به مچ پای دونده آسیب و صدمه ای وارد نشود.

وجود قابلیت تنفس پا در کفش هامتو مخصوص دوندگی نیز، حیاتی و مهم است. تهویه هوای کافی به لطف وجود متریال و مواد مشبک عالی برای فراهم کردن هرگونه هواخوری به پا در این کفش به صورت درست و عالی به کار برده شده است. وزن این کفش نسبت به انواع کفش های دیگر در برند هامتو، سبک تر است. و دلیل این نوع طراحی و ساخت به خاطر فشارهایی است که ورزشکار در زمان دویدن تحمل می کند.

اگر کفش سنگین باشد، عملا امکان حرکت از دونده گرفته خواهد شد. و حتی ممکن است هیچ موفقیتی به دست نیاید. پس این کفش، وجود چنین مشکلاتی را از بین برده است. کفش مخصوص دویدن با طراحی زیبای خود، برای پوشیدن در مکان های عمومی و موارد دیگر نیز بسیار عالی است. و فرد می تواند با توجه به سلیقه خود هر مدل از این نوع کفش ها را در انتخاب کرده و بپوشد.

اطلاعات کلی در خصوص کفش هامتو

در این بخش قصد داریم تا یک سری از اطلاعات را درباره کفش برند هامتو با شما به اشتراک بگذاریم. پس با ما همراه باشید.

زبانه یک تکه و ضخیم

زبانه یک تکه و ضخیم در بسیاری از کفش های کوهنوردی هامتو تضمین کننده این مورد است که هیچ گونه آب، خاک و یا آلودگی وارد کفش نمی شود. و در حقیقت پاهای شما را گرم نگه خواهد داشت و با تهویه مناسب به پا اجازه تنفس داده و با ساقه بلند خود، مچ پا را نیز در امنیت کامل قرار می دهد. البته استفاده از پارچه آکسفورد در طراحی کفش هامتو نیز اهمیت زیادی در ضد آب بودن کفش دارد. و با سیستم بندکشی لاستیکی موجود در بدنه این اهمیت بالاتر نیز می رود.

محافظ لاستیکی و زیره ای

در کفش های پیاده روی، یک محافظ لاستیکی و زیره ای با همین جنس، برای کارایی بهینه کفش طراحی شده است. با استفاده از این زیره، چسبندگی کفش در مکان های لیز و لغزنده حفظ شده و فرد با سهولت و آسایش تمام گام برمی دارد. جنس زیره ها از خاصیت EVA  پیروی کرده و باعث می شود کفش ها، به قدر کافی دوام و پایداری خود را حفظ کنند. EVA  یک ماده پلیمری پرخاصیت است و به عنوان یک فوم پرکننده قوی عمل می کند.

خاصیت ضد آب بودن

این کفش ها خاصیت ضد آب بودن را دارند. این خاصیت عرق را که ممکن است به صورت طبیعی از پای فرد تراوش کند را کاهش داده و یا خنثی می کند. تا شخص استفاده کننده از کفش در طول روز راحتی مضاعفی داشته باشد. همچنین با حفظ خاصیت تنفس پا نیز، سلامتی متوجه پاهای او شود.

ویژگی قابل تنظیم

ویژگی قابل تنظیم نیز از موارد کاربردی در خصوص کفش هامتو است. بسته بندی بند دار به منظور تنظیم کردن کفش برای اندازه شدن متناسب با پا تعبیه شده است. تا پای فرد در هنگام راه رفتن دچار اذیت و ناراحتی نشود. اگر زمانی که برای گشت وگذارها در طبیعت آماده می شوید بهتر است با استفاده از این بندها و کشیدن آن ها کفش را در پای خود ثابت کرده و ایمنی و محکم شدن آن را تضمین کنید.

کاربردهای مختلف

از این نوع کفش در هنگام دوچرخه سواری، پیاده روی، شکار، دویدن، کمپینگ، خرید، رانندگی، تعطیلات و به طورکلی گشت وگذار در جنگل و برای تجربه یک ماجراجویی هیجان انگیز در میان یک نهر و یا رود می توان استفاده کرد.

نکته مورد توجه در زمان خرید کفش هامتو

انتخاب سایز و اندازه مناسب برای خرید کفش اهمیت زیادی دارد. تا شما بتوانید حس راحتی در آن کفش داشته باشید. درباره سایز کفش هامتو به خصوص کوهنوردی نیز بهتر است به این نکته توجه کافی داشته باشید که در زمان خرید، به اندازه حداکثر یک سانت بیشتر از اندازه استاندارد پای خود در نظر بگیرید. و اگر به عنوان مثال، سایز پای شما 42 است برای خرید کفش کوهنوردی عدد 43 را بخرید. تا علاوه بر راحتی و آسایش زیاد پا در کفش، انعطاف پذیری آن را نیز بالاتر ببرید.

اهمیت برند هامتو

برند HUMTTO که نشات گرفته از باشگاه کوهنوردی موجود در آمریکا است با مدیریت بر کفش هایی با همین نام، علاوه بر کفش تجهیزات مختلف کوهنوردی را در اختیار علاقه مندان به این ورزش قرار داده و تحول عظیمی در ارتقای کیفیت ورزش های مختلف انجام داده است. بعد از بحث ارتقا نظارت بر بهبود کارایی و عملکرد حرفه ای در زمان استفاده از کفش هامتو از هدف های ضروری است که صاحبان برند برای خود در نظر گرفته اند.

با توجه به تلاش های موجود در این زمینه و کسب موفقیت های متعدد، این برند علاوه بر کشور آمریکا به یک برند بین المللی در سطح جهان تبدیل شده و هر جا نامی از برند HUMTTO  به کار می رود، شنونده قطعا با کیفیت و تضمین محصول، آشنایی کافی دارد. و می داند که در هنگام خرید و استفاده از این کفش، هیچ گونه پشیمانی و ضرری به سراغش نخواهد آمد.

خرید کفش هامتو

اگر با توجه مزیت های مثبت و کاربردی بودن کفش هامتو در نظر دارید که انواع مختلف این کفش را برای فعالیت های روزانه و یا ورزش های مخصوص انتخاب کنید، به شما تبریک خواهیم گفت. زیرا تمام عوامل مثبت و جالب در این کفش جمع شده اند تا رضایت عالی و مطلوب خریدار را جلب کند. که با خرید یک نوع از کفش های برند هامتو، مشتری دایمی این کفش ها باشد. و برای هر یک از فعالیت های جانبی خود نیز از برندها و کفش های مخصوص همان کار و فعالیت تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهد.

زیره منحصربه فرد و خاصی که برای تمام کفش های هامتو به کار برده می شود، تجربه استفاده از یک کفش مناسب و انعطاف پذیر برای بیشتر جنبه های زندگی را مورد احاطه خود قرار می دهد. علاوه بر دوام و کارایی زیره، برای بالابردن کیفیت کفش در قسمت رویه نیز تلاش های زیادی انجام گرفته است. متریال های استفاده در رویه به حدی باکیفیت است. که علاوه بر زیبایی ظاهری که دارد درهنگام آلودگی و کثیفی امکان شستشوی دستی و ماشینی برای فرد فراهم خواهد شد.

پس با توجه به مزایای گفته شده در خصوص این کفش، بهتر است در خرید کفش هامتو عجله کرده و نوع مناسب و باکیفیت را برای خود تهیه کنید. تنفس هوایی برای پا یکی از اصول مهم و کاربردی دیگر است که در طراحی و ساخت کفش موردتوجه قرار گرفته است. و برای افرادی که فعالیت زیادی در ورزش های اسنوبرد، اسکی و پیاده روی دارند بسیار مناسب و ایده آل است.

اهمیت خرید کفش هامتو

در قسمت هایی از کفش هامتو که ارتباط مستقیمی با سطح پا دارد از پارچه های مقاوم و ضد آب استفاده شده است. که فرد در زمان پوشیدن کفش در فضای باز و جاهایی که آب و باران زیادی وجود دارد دچار مشکلات نفوذ آب در کفش و خیس شدن پاها نشود. خاصیت بالشتک مانند که در داخل کفش وجود دارد نیز این کاربری را دوچندان می کند. و کارایی اسپرت و عملکرد بالا را به معرض نمایش خواهد گذاشت.

جنس زیره ها در کفش از چرم طبیعی گاوی است.که بسیار بادوام و قدرتمند هستند. و مقاومت بالایی در برخورد با سایش و موارد دیگر دارند. فروشگاه کفش 20 با ارائه محصولات متنوعی از کفش هامتو انتظارات افراد با سلیقه های مختلف را برآورده کرده و برترین مدل ها و کیفیت های قابل قبول جهانی را در این فروشگاه عرضه می دارد. تا افرادی که تمایل به خرید کفش هامتو با یک کیفیت عالی دارند بتوانند از امکانات موجود در ایران استفاده کنند.

قیمت کفش هامتو

حتما بر این نکته واقف هستید که اگر برندی کیفیت عالی از محصولات خود را روانه بازار کند، تلاش زیادی در طراحی، ساخت و تولید آن به کار بسته و از بهترین و برجسته ترین متریال ها را برای تولید نهایی محصول خود انتخاب کرده است. تا بتواند نام برند خود را به تمام کشورهای جهان بشناساند. و افراد زیادی تقاضای خرید و تهیه همان محصول را داشته باشند.

تمام این ها زمانی محقق خواهد شد که شرکت تولیدکننده محصول، به خاطر حفظ اعتبار و اصالت خود، از هیچ گونه تلاش و به کاربردن مواد باکیفیت در ساخت کالا، دریغ نکند. و برای بالابردن برند خود سال های سال تمام سعی خود را به کار ببندد. که مشتری و خریدار محصول، رضایت بسیار بالایی از کالا داشته باشد.

برند هامتو نیز در این میان با استفاده از مواد مرغوب و باکیفیت، تمام کوشش خود را در جهت رضایت مردم به کار بسته و در این راه از هیچ گونه کم کاری تبعیت نکرده است. تا یک کفش مناسب و درخور جامعه تحویل دهد و نام و آوازه برند را به خارج از مرزهای خود برساند.

اهمیت کیفیت نسبت به قیمت

پس متوجه شدیم که به کارگیری کیفیت و متریال اورجینال نیازمند هزینه های بسیار زیاد برای مجموعه تولید کننده کفش است. که برند هامتو از پرداخت این هزینه ها هیچ ابایی نداشته و برای بالابردن کیفیت خود و با احترام به مشتری کفش هامتو را به عرصه حضور رسانده است.

البته بهتر است نگران نباشید. چراکه همان تولیدکننده با همان شعار که در راس آن احترام به حقوق مشتری و خریدار است. کفش های مخصوص با این برند را با کیفیت بالا و یک قیمت مناسب در اختیار افراد قرار می دهد. تا هر شخصی که رویای داشتن انواع مختلفی از کفش ها هامتو را در سر دارد با هر بودجه ای بتواند بهترین مدل و کیفیت آن را در اختیار بگیرد. قیمت کفش هامتو با توجه به مطالب گفته شده بسیار پایین است و کیفیت، حرف اولی است که در تولید این کفش مورد توجه است.

پس در حالت کلی می توان گفت

  • طراحی و کاربرد کفش هامتو مختص مردان و زنان
  • جنس کفی از نوع PU
  • جنس زیره در بیشتر موارد از لاستیک
  • نوع بسته بندی بند ضخیم و مقاوم
  • جنس رویه از چرم طبیعی
  • جنس آستر از پارچه پنبه ای
  • کاربرد چندگانه با توجه به سلیقه و استفاده فرد
  • زیره لاستیکی مقاوم در برابر سایش برای کفش های دوندگی
  • ویژگی برتر قابل تنفسی پا برای کفش های پیاده روی و کوهنوردی

جمع بندی

مجموعه فروشگاه کفش 20 در این مقاله به معرفی کفش هامتو در انواع مختلف آن، قیمت کفش هامتو و کفش هامتو کوهنوردی پرداخت. تا افرادی که به یک کفش قدرتمند و درعین حال با طراحی زیبا علاقه دارند بتوانند با آگاهی بیشتری نسبت به خرید این کفش ها اقدام کرده و لذت یک کفش متناسب و عالی را به خود تقدیم کنند.